
Jak zálohovat pevný disk
Prosím poraďte. Je možné zálohovat hdd na druhý hdd,zobrazující se jako místní disk I ? Jde o to,že občas nastane situace,kdy musí windows dolu. A všechno instaluju od základu,včetně té hloupé aktivace systému.Nešlo by tedy celý aktivovaný systém se vším všudy zálohovat a v případě potřeby přenést na čistý hdd? Děkuji. Milan
Ked uz je rec o zalohovani systemoveho disku, zaujimalo by ma ci je mozne zalohovat systemovy disk na inu particiu pod beziacim OS... je to mozne nejakym softom?
Já myslím, že tě pár (možná desítka a něco) minut nezabije, když zálohu provedeš z bootovacího média. Jistota je jistota... zálohovat běžící Windowsy je IMHO riskantnější. Slepě věřit se někdy nemusí vyplatit, zvláště v tak otravné (a časově náročné) věci jako je kompletní reinstalace systému s aplikacemi.
Ahoj L-Core. Mě by dost zajímalo, jestli někdo zkusil volbu v NERO:
Zálohovat HDD a jak to funguje při obnově. Obávám se, že to nikdo nezkusil.
Já používám bootovací CD Acronis, dávno předtím bootovací disketu s Ghostem. Vím, že funguje a experimentovat s něčím jiným se mi nechce.
To je sice pravda, nicméně zálohu z běžících windows jsem dělal za poslední roky mnohokráte (acronis true image používám od v6) a nikdy nebyl problém. Samozřejmě mám zaškrtnutou volbu zálohu ihned zkontrolovat. Naopak se mi stalo že CDROM na NB odmítal načíst boot CD, ale obnova z běžících windows proběhla v pořádku.