Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zálohovat pevný disk

Prosím poraďte. Je možné zálohovat hdd na druhý hdd,zobrazující se jako místní disk I ? Jde o to,že občas nastane situace,kdy musí windows dolu. A všechno instaluju od základu,včetně té hloupé aktivace systému.Nešlo by tedy celý aktivovaný systém se vším všudy zálohovat a v případě potřeby přenést na čistý hdd? Děkuji. Milan

Já myslím, že tě pár (možná desítka a něco) minut nezabije, když zálohu provedeš z bootovacího média. Jistota je jistota... zálohovat běžící Windowsy je IMHO riskantnější. Slepě věřit se někdy nemusí vyplatit, zvláště v tak otravné (a časově náročné) věci jako je kompletní reinstalace systému s aplikacemi.