Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vkládání titulků do filmů

Prosím o radu. Mám stažený anglický seriál Black Adder /Černá zmije s R. Atkinsonem. v souborech winrar titulky ke vešem dílů. Akorát nevím co s tím ted:-) Jak tam titulky dostat, nebo je spustit. Přehrávače mám real, windows, winamp a CyberLingk Power DVD. V "CodecPack" je nejaká nabídka DVobSub... Jde postup vkládání titulky s winrar nejak stručne popsat? :-) Díky

no řeší se tohle:-) že to neumím. Takže ten soubor winrar s titulkama mám dycky rozbalit a zkopírovat do souboru s s příslušným dílem seriálu??? V adresáři filmy mám soubor Black adder, v dokumentech mám winrar /titulkyČerná zmije/ když se na to ale klikne, tak se rozbalí jen titulky pro jeden díl-ne titulky pro celý soubor. Nechci je narvat do filmu....stačí při přehrávání filmu aby jely....dík

Mám to takhle: Dokumenty-Filmy-Black Adder Černá zmije, na to když se klikne, tak je to ale rozdeleno na serie-takže podadresář Series 1 Series 2 Series 3 a ten má každý po 6 dílech /avi soubory/. Titulky jsou na této urovni adresáře po ikonou Titulky. Když kliknu jsou tam pro každou sérii dílů po jednom winrar souboru. Kliknu na první z nich řekněme pro Series 1...vyjede 6 řádku ...pro každý díl jeden. A to mám ten problém jako SUPERLAMA.Jak titulky zkopírovaat???Přes nabídku extrahovat do???? A extrahovaat titulky každý řádek jednotlive /jedntolivý díl/ nebo winrar soaubor celý pro Serii 1,2,3. Je to trošku zmatené, jelikož je to seriál....pro jeden film by to možná bylo pochopitelnější:-) Omlouvám se za blbost:-) Ten soubor srt si mám vytvořit-zase jeden a do nej natahat 3winrar soubory /pro každou serii po 6dílech/ nebo zvlášt??, Příklad....nevím jak udelat dle rady Black adder avi
Black adder srt
když je to rozkouskované a ne jeden avi film. Jako super Lama nechápu, jak by to program spouštěl správně /správné titulky pro jednotlivý díl/, kdyby to bylo pod jedním jediným souborem....Díky ještě za případnou další odpoved-

...zdravím. Tak jsem to zvládl. Dle Tvého návodu se mi podařilo titulky vložit do filmu. Ale mám další potíž:-) Načasování titulků neladí se stopáží....Když sea spustí film, titulky beží okamžitě.Přehrávání titulků funguje třeba i ve Winampu...ale jak docílit sladění titulků se stopáží????

To si ale potom tahal titulky z ineho zdroja ako film. Ak to bolo z rovnakeho zdroja tak skus preistotu GOM player (najdes cez www.google.com) aby si vylucil ze to debilne zobrazuje ten tvoj player.
Ak titulky a film nie su z rovnakeho zdroja tak titulky si prisposobis programom napr. "time adjuster", najdes cez www.google.com. nainstaluj a precitaj si v nom najprv help (menu help resp. pomoc). V podstate sa vyberu dva body na zaciatku a na konci filmu, a zada sa spravny cas (alebo sa v integrovanom prehravaci klikne na moment kedy sa ma dany titulok zobrazit) a program podla toho prepocita cas vsetkych titulkov v subore s titulkami. Potom si das ten zmeneny subor s titulkami ulozit.