Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vkládání titulků do filmů

Prosím o radu. Mám stažený anglický seriál Black Adder /Černá zmije s R. Atkinsonem. v souborech winrar titulky ke vešem dílů. Akorát nevím co s tím ted:-) Jak tam titulky dostat, nebo je spustit. Přehrávače mám real, windows, winamp a CyberLingk Power DVD. V "CodecPack" je nejaká nabídka DVobSub... Jde postup vkládání titulky s winrar nejak stručne popsat? :-) Díky

no řeší se tohle:-) že to neumím. Takže ten soubor winrar s titulkama mám dycky rozbalit a zkopírovat do souboru s s příslušným dílem seriálu??? V adresáři filmy mám soubor Black adder, v dokumentech mám winrar /titulkyČerná zmije/ když se na to ale klikne, tak se rozbalí jen titulky pro jeden díl-ne titulky pro celý soubor. Nechci je narvat do filmu....stačí při přehrávání filmu aby jely....dík

Mám to takhle: Dokumenty-Filmy-Black Adder Černá zmije, na to když se klikne, tak je to ale rozdeleno na serie-takže podadresář Series 1 Series 2 Series 3 a ten má každý po 6 dílech /avi soubory/. Titulky jsou na této urovni adresáře po ikonou Titulky. Když kliknu jsou tam pro každou sérii dílů po jednom winrar souboru. Kliknu na první z nich řekněme pro Series 1...vyjede 6 řádku ...pro každý díl jeden. A to mám ten problém jako SUPERLAMA.Jak titulky zkopírovaat???Přes nabídku extrahovat do???? A extrahovaat titulky každý řádek jednotlive /jedntolivý díl/ nebo winrar soaubor celý pro Serii 1,2,3. Je to trošku zmatené, jelikož je to seriál....pro jeden film by to možná bylo pochopitelnější:-) Omlouvám se za blbost:-) Ten soubor srt si mám vytvořit-zase jeden a do nej natahat 3winrar soubory /pro každou serii po 6dílech/ nebo zvlášt??, Příklad....nevím jak udelat dle rady Black adder avi
Black adder srt
když je to rozkouskované a ne jeden avi film. Jako super Lama nechápu, jak by to program spouštěl správně /správné titulky pro jednotlivý díl/, kdyby to bylo pod jedním jediným souborem....Díky ještě za případnou další odpoved-

nejlepsi bude, dkyz to udelas takhle:

Rozbal si nejdrive ten rar tech titulku do nejake slozky, pak ty titulky zkopiruj k tem filmum at uz jednotlive, nebo dohromady (zalezi jestli ty *.avi mas v jedne slozce, nebo vzdy zvlast...

Jako priklad ti uvedu, jak to ma mja u serialu SG Atlnatis:

stargate.atlantis.s04e01.dsr.xvid.notv.avi
stargate.atlantis.s04e01.dsr.xvid.notv.srt

stargate.atlantis.s04e02.dsr.xvid.notv.avi
stargate.atlantis.s04e02.dsr.xvid.notv.srt

stargate.atlantis.s04e03.dsr.xvid.notv.avi
stargate.atlantis.s04e03.dsr.xvid.notv.srt

stargate.atlantis.s04e04.dsr.xvid.notv.avi
stargate.atlantis.s04e04.dsr.xvid.notv.srt

.....

atd atd proste

uz vis jak to myslim..?

...zdravím. Tak jsem to zvládl. Dle Tvého návodu se mi podařilo titulky vložit do filmu. Ale mám další potíž:-) Načasování titulků neladí se stopáží....Když sea spustí film, titulky beží okamžitě.Přehrávání titulků funguje třeba i ve Winampu...ale jak docílit sladění titulků se stopáží????

To si ale potom tahal titulky z ineho zdroja ako film. Ak to bolo z rovnakeho zdroja tak skus preistotu GOM player (najdes cez www.google.com) aby si vylucil ze to debilne zobrazuje ten tvoj player.
Ak titulky a film nie su z rovnakeho zdroja tak titulky si prisposobis programom napr. "time adjuster", najdes cez www.google.com. nainstaluj a precitaj si v nom najprv help (menu help resp. pomoc). V podstate sa vyberu dva body na zaciatku a na konci filmu, a zada sa spravny cas (alebo sa v integrovanom prehravaci klikne na moment kedy sa ma dany titulok zobrazit) a program podla toho prepocita cas vsetkych titulkov v subore s titulkami. Potom si das ten zmeneny subor s titulkami ulozit.