Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou podložku pod myš?

Zdravím.

Jakou podložku vybrat pod myš?
Je to přání jedné ženské, která mi radí s účetnictví, takže nediskutuji jestli ano nebo ne a jestli by nebyl lepší kus papíru. Myš je optická, Logitech asi za 1000,- Kč.
Podložka může být i s obrázkem. Je pro ženu kolem 50 let, která má ráda krásné věci. Hry nehraje. Motivy mimozemšťanů apod. jsou nevhodné.

Díky za nápady.

IMHO -

Dela s pocitacem spoustu hodin denne a spousta toho jsou klikaci veci, takze s mysi. Takze ergonomie urcite ano a reakce mysi taky (na ruznych povrsich obcas mysi "prokluzujou") a navic podlozka znamena vyhrazene misto, kam papiry nepatri, takze se nestane tak snadno, ze mysi najede na bordel a pak soupe obojim a mys si mysli, ze se nehybe.

A je to duse spriznena a darek, takze by to melo vypadat hezky (z jejiho pohledu).