Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Signum sg1x tg netoci se vetraky

Dobrý den, koupil jsem case s deskou mATX, RGB u větráku funguje ale 4 vetraky se netoci. Všechny 4 jsou svedeny kabelem na nějakou základní desku a z te pak vede jeden, který jsem zapojil do základní desky. Ne i někdo co s tím?

Ano mám. RGB funguje v pohodě. A ten kabel jak tam je napsáno 3 or 4 PWM jsem zapojil do fan1 - nic se neděje. Ale když jsem jeden vetracek odpojil od toho fan controleru a zapojil přímo do fan1 tak se roztočil. Základní desku mám rog strix b365-g

V biosu jsem se koukal a viděl jsem ze fan1, kde jsem měl zapojeny všechny ty vetracky přes controler to ukazovslo 200rpm a přitom se netocili. Pak jsem je zkusil dat na 100% a stejně nic. V Biosu nemám moc zkušenosti, takže jsem se prave ptal jestli něco nezměnit tam.