Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program pro prohlížení Java her

Dobrý den prosí než nainstaluji Java hru do mobilního telefonu,chtěl bych si jej nejdříve prohlídnout v PC,existuje nějaký softwar,jestli ano tak jaký?.
P.S. Našel jsem soft. "GameMagic" ale to mi nějak nejde, (jedná se o Nokii. Děkuji za radu.

Tak jse stáhnul z prvního odkazu GameMage v tomto programu nejdou spustit některé soubory ale to je asi dané vývojem.
Pak jsem si stáhnul Midp2Exe zde jsem uplně mimo,nevím jak jej mám zprovoznit,pokud program spustím tak na monitoru mi na vteřinu problikne malá černá ploch a to je vše,tak nevím kde dělám chybu. Poradí někdo laikovi jak bych mohl program "Midp2Exe" použít?

Parametre prikazoveho riadku toho Midp2Exe mas tu
Midp2Exe
- scrolluj dole na sekciu How to use?
Priklad:
Midp2Exe -jar demo.jar -out demo.exe
- to napises do prikazoveho riadku a enter. demo.jar si zmenis na nazov tvojej stiahnutej hry), a demo.exe je subor ktory ti to vygeneruje, to je hra skonvertovana do exe (si potom mozes spustit na PC).