Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Malý tisk z Acrobat Readeru

Zdravím,

konstruktér si rozvrtal nějaké nastavení a já to mám opět opravit.
Pracovní stanice HP Z.. tiskne přes ethernet na tiskárnu Minolta C200 bez problémů. Win7.
Jen minulý týden mu to prý samo začalo blbnout z Acrobat Readeru. Blbnout = tabulka, text, faktura na A4 se vytiskne na papír vlevo nahoře o velikosti asi 1,5 x 2 cm a zbytek papíru je čistý.
Nastavení tisku v AR je na první pohled v pořádku. Velikost papíru je A4 a Roztáhnout na plochu. Kam se ještě podívat?
Začalo to prý s nějakou fakturou ze zahraničí. Tu samou fakturu jsem na svém PC ( Win7 + SumatraPDF ) vytiskl bez problémů, takže souborem to není.
Díky.

V okně tisku jsou ještě další nastavení: Vlastnosti tiskárny, rozšířené, vzhled stránky, a tisk více stránek na jeden list (Tady kdybych si dal tisk řekněme osmi či šestnácti stránek na list, dostal bych se asi na ten malý rozměr, který uvádíte.)

Přesně tak, jedině znovu prolézt nastavení tisku, může to být schované na více místech - vzhled stránky, formát stránky, formát papíru, počet stránek na list, nastavení tiskárny, atd...

Možná by bylo rychlejší Adobe Reader přeinstalovat, tím by se snad obnovilo výchozí nastavení.

bez pracného lovení: odinstalovat areader a nainstalovat jinou verzi - používají jinou větev registrů
nebo to nahradit tou tvou sumatrou, to je ještě lepší řešení.
anebo: ve w10 je pro .pdf výchozím prohlížečem to jejich edge. je to shit s mizerným scrolováním, ale funguje taky.