Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Malý tisk z Acrobat Readeru

Zdravím,

konstruktér si rozvrtal nějaké nastavení a já to mám opět opravit.
Pracovní stanice HP Z.. tiskne přes ethernet na tiskárnu Minolta C200 bez problémů. Win7.
Jen minulý týden mu to prý samo začalo blbnout z Acrobat Readeru. Blbnout = tabulka, text, faktura na A4 se vytiskne na papír vlevo nahoře o velikosti asi 1,5 x 2 cm a zbytek papíru je čistý.
Nastavení tisku v AR je na první pohled v pořádku. Velikost papíru je A4 a Roztáhnout na plochu. Kam se ještě podívat?
Začalo to prý s nějakou fakturou ze zahraničí. Tu samou fakturu jsem na svém PC ( Win7 + SumatraPDF ) vytiskl bez problémů, takže souborem to není.
Díky.

bez pracného lovení: odinstalovat areader a nainstalovat jinou verzi - používají jinou větev registrů
nebo to nahradit tou tvou sumatrou, to je ještě lepší řešení.
anebo: ve w10 je pro .pdf výchozím prohlížečem to jejich edge. je to shit s mizerným scrolováním, ale funguje taky.