Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Média v síti, adresářová struktura

Zdravím,
na routeru Asus RT-AC51U mám spuštěný media server se sdílením do domácí sítě. Problém je ten, že počítače s W7 a W8 okamžitě po kliknutí na "Asus router" spustí Media Player a není možné prohlédnout adresáře ani do nich po síti nic přidávat. Počítače s W-XP toto nedělají a zobrazí normální adresářovou strukturu.
Dělá to jak "Průzkumník" tak i TC.

Kluci, co s tím?

Díky za rady, nemám náladu ani čas se s tím srá... a hledat, kde co je špatně nebo podle vůle MS

a hledat, kde co je špatně nebo podle vůle MS

MS s tím nemá nic moc společného, čte to presně tak, jak si to v tom Asus nastavil. To používáš co, UPnP / DLNA že ti to poskytuje jako playlist?
Otevři třeba VLC, klikni na → síť / síťové proudy (SAP) nebo Plug&Play → ten router Asus → "prozkoumat složky" .
Ja to mám pod jménem Kiwi DLNA :
[88650-vlc-plugandplay-png]
(VLC je jen pro príklad ktery jsem mel po ruce, muzeš použít cokoliv)