Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte dobry airsoft eshop

Vyzera to, ze k nam dorazila dalsia vlna a po roznych elektronickych vychytavkach zacalo moje dieta zit airsoftom.
Hlavne, ze ked som mu pred rokom chcel kupit vzduchovku poslal ma do prdele.
Ale k veci...airsoft sa aj mne osobne celkom paci, aj ked som to nikdy nehral a som ochotny nieco do toho zainvestovat.
A tu je kamen urazu.
Nasiel som u jedneho sk youtubera taku skrytu reklamu na jeden eshop (Catus). Kedz chalan je celkom rozumny a chlapik na videu vyzeral tiez ok napisal som im co by som asi chcel nech mi poradia, co pre mladeho treba kupit. Moj hruby odhad prveho nakupu bolo 200-300 eur, co nie je az tak malo si myslim.
Napriak tomu som ani po par dnoch nedostal odpoved, nikto ma so ziadnou ponukou nekontaktoval a vyzera to, ze uz ani nebude.
Ok skusim teda Google. Odporucil mi dalsie 2 obchody, ale ked som sa zacital do uzivatelskych recenzii s hrozou som zistil, ze airosft eshopy asi prevadzkuju sami amateri a podvodnici.
Takze moja otakza znie...viete mi odporucit dobry eshop, kde mi poradia, predaju, nebudu zo mna robit debila pri reklamacii a nebtiahnu ma nejakou 100% marzou na lacnom cinskom srote?

loading...

Nepatri...a co si chcel tym povedat?
Chces mi tym naznacit, ze si vo vlastnom dome nemozem robit co chcem, ci?
Ak chces poslem ti cislo na moju advokatku a ta ti vysvetli, ze sa pytam na eshop, eshop je robeny cez net a net suvisi s pc, takze pravne to mam v poriadku.
Nejake dalsie otazky?

Nejsi poslední dobou trochu mimo? Dělat si můžeš, co uznáš za vhodné, to bez debat. Ale do PC poradny patří jen dotazy ohledně PC.
Takhle to snižuje úroveň poradny a ne málo.

Ak chces poslem ti cislo na moju advokatku a ta ti vysvetli, ze sa pytam na eshop, eshop je robeny cez net a net suvisi s pc, takze pravne to mam v poriadku.

Takže podle tebe se můžou všichni zde na PC poradně ptát na cokoliv, co najdou někde na netu nemusí se to týkat PC, protože stránka byla na PC vytvořena. No fakt super...

Edit: Proč zrovna nesloučit herní poradnu?

Tak naposledy hosi...ked k vam pridem na kavu a vy si vylozite nohy na stol (co sa nema teda vsakano) a mne sa to nebude pacit budem ticho. Ak s tym budem mat velky problem uz k vam na kavu nepridem. Alebo sa s tym zmierim, pretoze som u vas doma, kde si vy mozete robit, co chcete a pridem aj nabuduce. Jednoduche nie? Urcite vas nebudem obvinovat, ze ste mimo lebo nohy na stol sa predsa nevykladaju.
Ak nechapete tento priklad skusim iny...tejto poradni ja (nielen ja) venujem svoj volny cas, svoje peniaze. Ak mate chut znechucovat my to tu len tak dalej a kludne sa moze stat, ze ziadna poradna zajtra nebude, ani si neviete predstavit kolkokrat som mal chut sa tu na to vsetko vykaslat. Naco sa jej mam venovat, ked tu musim celit takymto invektivam a "radam"co robim zle a ako som mimo. Nemozem venovat cas aj zmysluplnejsim veciam? Mozem, viem si ich predstavit.
Na zaver vam dam malu radu...ak vam chyba empatia a schopnost predstavit si to cele zalozte si vlastnu poradnu, majte tam vlastne pravidla, je to jednoduche relativne a zelam vam naozaj vela uzivatelov, idealne takych ako ste vy nech vam daju hned ochutnat tej vasej mediciny.

jasné, si admin, ale nemal by si byť príkladom? Když porusujes vlastné pravidlá len preto že môžeš, lebo si admin, ok môžeš, ale zrovna nemyslím si že je to pre poradňu prosperujuce. Myslím že admin by vždy mal byť prikladom, ak vystupuje v roli bežného usera na svojej stránke.

To viem, jde o princíp že áno u seba doma má návštevu , jasné návšteva si nemôže dovoliť vyložiť nohy na jeho stôl a on môže, ale zdá sa ti normálne když to urobí když tam má návštevu? Áno je vlastník bytu, ale je to fakt, že to nebudi dobrý dojem u návštevníkov, najme ak návštevníci nejsou bežný kamoši,ale skôr niektorý aj skoro cudzí ľudia. Nezakazujem, ani ti nerozkazujem vlákno zmazať či niečo podobné.

Prikladom som v tom, ze tu vobec tolerujem takuto diskusiu o tom, co mozem a co nemozem robit na vlastnom servri.
Vsade inde by si bol zmazany a mozno skoncil aj s banom.
Skus napadnut admina na nejakom fore a odpocitavaj si cas pokial ti odoberu pristup a uvidis sam.
Vam z tej demokracie obcas hrabe chalani, je vidiet, ze ste neboli na vojne;o).

Ako ja neutocim na teba, len vysvetľujem a snažím sa ti povedať že by si nemal robiť niečo len preto že môžeš,ale mal by si byť príkladom pre ostatných, to není útok než skôr rada, ako vlastnú poradňu prezentovať, ako prezentovať seba, tak aby ostatný mali z toho dobrý dojem.