Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Port webové apky na mobilní apku - do obchodu

Ahoj.

mám webovou stránku přizpůsobenou na mobil, běží normálně na url.

Chtěl bych ji dostat do google play a ios.

Představuji si to tak, že se url otevře v nějakým fake web prohlížeči a bude působit jako nativní apka na mobilu.

Jak to nejjednodušeji udělat? Nejlépe zadarmo.

Apka potřebuje moderní javascript.

(nic přepisovat nechci, jen nějaký port apky na mobil)

Nice to have: Pokud by šlo z apky vyhodit popup notifikaci na mobilu tak by to bylo super.

Díky za každou radu.

V zásadě to je řešitelný; zkušenosti mám jen s Androidem, tj. Google Play.

Můžeš použít Cordovu nebo Capacitor, založit novej projekt a použít do něj svoje existující soubory (současnou webovou aplikaci). Nebo z ní udělej PWA - i taková se dá vložit na Google Play.

Vůbec nechápu co je myšleno tímhle:

Apka potřebuje moderní javascript.

Ahoj, díky! Cordova se mi libi, ale vice by se mi hodilo nacitat rovnou url, nez balit zdroj do apky...

Nemas pro to nejaky reseni?

- Apka potřebuje moderní javascript.

No.. to bylo nestastne nazvano.. Javascript, websockety, bezi to reactu.

Stastne a vesele!