Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Port webové apky na mobilní apku - do obchodu

Ahoj.

mám webovou stránku přizpůsobenou na mobil, běží normálně na url.

Chtěl bych ji dostat do google play a ios.

Představuji si to tak, že se url otevře v nějakým fake web prohlížeči a bude působit jako nativní apka na mobilu.

Jak to nejjednodušeji udělat? Nejlépe zadarmo.

Apka potřebuje moderní javascript.

(nic přepisovat nechci, jen nějaký port apky na mobil)

Nice to have: Pokud by šlo z apky vyhodit popup notifikaci na mobilu tak by to bylo super.

Díky za každou radu.

V zásadě to je řešitelný; zkušenosti mám jen s Androidem, tj. Google Play.

Můžeš použít Cordovu nebo Capacitor, založit novej projekt a použít do něj svoje existující soubory (současnou webovou aplikaci). Nebo z ní udělej PWA - i taková se dá vložit na Google Play.

Vůbec nechápu co je myšleno tímhle:

Apka potřebuje moderní javascript.

Ahoj, díky! Cordova se mi libi, ale vice by se mi hodilo nacitat rovnou url, nez balit zdroj do apky...

Nemas pro to nejaky reseni?

- Apka potřebuje moderní javascript.

No.. to bylo nestastne nazvano.. Javascript, websockety, bezi to reactu.

Stastne a vesele!

Cordova se mi libi, ale vice by se mi hodilo nacitat rovnou url, nez balit zdroj do apky...

Nemas pro to nejaky reseni?

To jde vyřešit tím, že aplikaci upravíš tak, aby vyhovovala požadavkům na PWA. Pak je to web, co jde nainstalovat do telefonu.

Apka potřebuje moderní javascript.

No.. to bylo nestastne nazvano.. Javascript, websockety, bezi to reactu.

Opět nerozumím. Myslíš tím, že je nutná úprava JS části - nebo - že aplikace už používá moderní JS?