Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze přehrávat v TV filmy z externího disku?

Zdravím,
kamarádka si stěžuje, že nepřehraje filmy z externího disku v TV. V PC ano.
Externí disk má jakýsi WD cosi 1TB, NTFS, ze 3/4 plný filmů.
Filmy z mé flashky 64GB, FAT32, na TV přehraje.
Já jednak neznám přesný typ TV a taky nevím, omezení FAT 32 = jestli disk 1 TB už není moc.
Poradí někdo?

To se celkem divim, ze by novejsi Panak uz neumel NTFS.
Mam tady starsiho a NTFS normalne umi..i kdyz, novejsi taky uz neumi DTS, oproti starym...
Jedine, co mne jeste napada, jestli nahodou neni ten externi HDD naformatovan s GPT misto MBR..?
Pak jeste dlouhy USB kabel, nebo nejaky rozbocovac (jestli pouzivas)..

ne. je to jen rozšířený oddíl pro další logické disky. jestli zvládneš srolovat dolů, potřebuješ najít exfat. kdyby to ten sw neuměl (což bych se divil), existuje minitool partition wizard.

a screeny se neukládají do .jpg, to je primitivní barbarství, tady nejsme na facebooku. příště .png