Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení FTP SERVERU

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o Vaši pomoc s nastavením FTP serveru, abych mohl nahrávat video s kamery.
Program na FTP server používám CesarFTP nastavené to mám uživatelské jméno i heslo.
A přímo v kameře taky viz foto.
Když jsem zkusil test tak mi to nic neudělalo.
Děkuji

Mas dva pc na sieti? V prvom rade otestuj tu funkcnost toho ftp servera z ineho pc (napriklad cez total comander). Nielen prihlaseni, ale ci mas prava aj vytvarat zlozky.
Ak to bude funkcne potom si pozri nastavenie kamery, ci je vsetko spravne.
A nie som si 2x isty, ci si dobre pochopil manual kamery a ci vie ukladat online zaznam na ftp.