Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahrávání na usb disk ze settopboxu

Dobrý den. S přechodem na DVBT 2 jsem celkem bez problému připojila set top box. Jedná se o Skyworth SKW -T21FTA. Problém nastal při připojení USB disku. Ačkoli v návodu set top boxu je, že lze formát NTFS, tak hlásí, že tento nepodporuje. Provedla jsem nejdřív formátování na počítači, to nepomohlo. A při pokusu o formátování přes set top box to po mě chce PIN a to jsem tedy jelen, neb si nejsem vědoma, že by ten disk kdy nějaký pin měl. Jedná se o Maxell series HDD E 500 GB, USB 3. Podle podrobnějším studiu návodu jsem zjistila, že by měl být disk naformátován formátem FAT 32. Prosím poradit co s tím, např. kde zjistit ten PIN, nebo zda lze nějak naformátovat tento disk na požadovaný formát, nebo jaký jiný externí USB disk koupit. Děkuji.

Od toho jsme tady,abychom radili.Pomáháme krásným blondýnám i plešatým staříkům bez rozdílu.:))Problém bývá jen s některými puberťáky,kteří si myslí,že ví všechno,neumí ani napsat dotaz a hned nadávají,proč jim vše nevyřešíme okamžitě za pomoci věštecké koule.