Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou poslat sms ale jen někomu

Dobrý den. Mám problém poslat někomu sms. Tak polovině lidí z kontaktů. Mám dual sim a když píšu sms tak můžu vybrat jestli přes vodafone nebo t-mobile. Ale u někoho napíšu sms a nemám na výběr přes koho se to bude odesílat. a když ji jako pošlu tak mi to napíše: "Zpráva nebyla odeslána. Klepnutím to zkuste znovu."

jak ti naznačují dole, zkus ten krám restatovat.

dualsim nemám, tak ani nevím, že je možné vybírat kontakty z neaktivní karty, jak psala ta horní fotka.
pravděpodobně jsi furt připojený přes tmobile a prý funguje sms karty vodafone. dál můžeš mít kontakty na tmobile sim a nejvíc jich bývá v telefonu.

pak můžeš vyzkoušet odeslání ze sítě vodafone.
pak se zamyslet nad existencí dvou simek.

ono to samozřejmě funguje, i tazatel měl svůj důvod. jenže je tu proto, že to má méně skvělé, jen se zatím nevyjádřil k odesílání z různých simek přes různé operátory podle svých fotek.

edit: tak dole vidím, že napůl pokrok. jen zatím nikdo neví, se kterou simkou to funguje, se kterou ne, a jestli uložené kontakty v telefonu konečně fungují. ale potřetí se ho ptát nebudu.