Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou poslat sms ale jen někomu

Dobrý den. Mám problém poslat někomu sms. Tak polovině lidí z kontaktů. Mám dual sim a když píšu sms tak můžu vybrat jestli přes vodafone nebo t-mobile. Ale u někoho napíšu sms a nemám na výběr přes koho se to bude odesílat. a když ji jako pošlu tak mi to napíše: "Zpráva nebyla odeslána. Klepnutím to zkuste znovu."

jak ti naznačují dole, zkus ten krám restatovat.

dualsim nemám, tak ani nevím, že je možné vybírat kontakty z neaktivní karty, jak psala ta horní fotka.
pravděpodobně jsi furt připojený přes tmobile a prý funguje sms karty vodafone. dál můžeš mít kontakty na tmobile sim a nejvíc jich bývá v telefonu.

pak můžeš vyzkoušet odeslání ze sítě vodafone.
pak se zamyslet nad existencí dvou simek.

ono to samozřejmě funguje, i tazatel měl svůj důvod. jenže je tu proto, že to má méně skvělé, jen se zatím nevyjádřil k odesílání z různých simek přes různé operátory podle svých fotek.

edit: tak dole vidím, že napůl pokrok. jen zatím nikdo neví, se kterou simkou to funguje, se kterou ne, a jestli uložené kontakty v telefonu konečně fungují. ale potřetí se ho ptát nebudu.

Před 10 dny jsem měl to samé na Iphone. Nemohl jsem posílat sms. Volat jsem mohl, lidi postupně ztráceli možnost se mi dovolat. WhatsApp celou dobu šlapal dobře. Když mě na problém upozornil klient (zavolal na pevnou), vypnul a zapnul jsem mobil a všechno se chytlo a doposud šlape.
Dodatek: mám O2

Trosku odveci, ale predsa len podobne.
Klient mi hlasil, ze mu nejde satelitna zdielacka...pridem tam, net ide. Skusim, ci ide spojenie na server, pingy idu, ale na server nic nedorazi.
Skusim vpnku nic, skusam mail nejde. Web vsak siel.
Retartol dsl router a vsetko sa rozbehlo.