Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Výkonný počítač do 550€/14000 korun

Hľadám ten najvýkonnejší počítač čo môžem získať za 550€ alebo 14000 korun. Aby utiahol novodobé hry ako je Csgo, fortnite, PUBG... Som v týchto veciach úplne drevo takže si vybrať neviem. Bojím sa len toho, že si kúpim počítač, a po chvíli zistím že je ešte horší ako ten minulý

Dotaz vyřešen, na hloupé příspěvky je kategorie Pokec, na ještě hloupější Debaty.net. (host)

Řešení:

Tak to sem zkopíruju ještě jednou, ale nedělám si iluze.

Dodání produktu

1ks legálního licenčního klíče pro Windows 10 Professional prostřednictvím e-mailu
odkaz ke stažení ISO souboru (nahradí nám instalační DVD)
manuál pro celou instalaci + plnou podporu z mé strany při instalaci + aktivaci

Teď můžeš zase napsat, že to není ze Slovenska a budou tě chtít okrást o pět euro.