Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Výkonný počítač do 550€/14000 korun

Hľadám ten najvýkonnejší počítač čo môžem získať za 550€ alebo 14000 korun. Aby utiahol novodobé hry ako je Csgo, fortnite, PUBG... Som v týchto veciach úplne drevo takže si vybrať neviem. Bojím sa len toho, že si kúpim počítač, a po chvíli zistím že je ešte horší ako ten minulý

Dotaz vyřešen, na hloupé příspěvky je kategorie Pokec, na ještě hloupější Debaty.net. (host)

Řešení:

Ak si zo Slovenska, tak si to vytlač a choď do nejakej predajne PC komponentov vo svojom meste a ukáž im, že toto chceš, určite to budu mať, budú ti to vedieť zohnať alebo poradiť nejakú inú komponentu v danej cene a snáď aj výkonu. Alebo si tieto komponenty nájdi na alza.sk a objednaj zo SK.

Sakra umíš číst nebo se bojíš chodit na české stránky?Je tam jasně napsáno:nově možnost zakoupit i ze Slovenska pomocí SEPA Platby.
A máš vůbec nějaký bankovní účet?Můžeš si ale Windows 10 koupit rovnou v té vaší Alze,"jen" za 130,90 €.
Tohle bude ještě dlouhé a složité.

Kouzlo a samoinstalace v ceně není.Budeš to muset zvládnout sám,ale spíš si na to nějakého kamaráda sežeň.
Kupuješ jen klíč s návodem a odkazem na stažení,pak stáhnout iso,vyrobit bootovací flash disk a nainstalovat,pak stáhnout a instalovat všechny potřebné ovladače,internetový prohlížeč,některé potřebné programy a doplňky atd.Prostuduj si následující návody a další odkazy v nich a pak popřemýšlej,jestli to zvládneš sám:

http://www.servispckupka.cz/vytvoreni_instalacniho_disku_s_operacnim_systemem_rufus.php
http://www.servispckupka.cz/jak_reinstalovat_windows_10.php
http://www.servispckupka.cz/jak_zavest_nabootovat_systemu_z_flash_disku.php
http://www.servispckupka.cz/jak_stahnout_a_nainstalovat_ovladace.php
http://www.servispckupka.cz/jak_aktivovat_windows_10.php

edit:

Keby ste mi radšej napísali ako to bude prebiehať.

Samo to probíhat nebude,to musíš sám nebo někdo znalejší.A jak,to právě zjistíš z toho návodu.Jestli je to opravdu na tebe moc složité,kup si raději ten Hall,i když budeš mít pak horší sestavu.Ale bez práce a přemýšlení.A ptát se znova na základní věci(jako Kdo mi dá to USB?),to na dálku a bez čtení a pochopení textu nepůjde.

Alebo inak. Rád by som ešte vedel toto. Nedala by sa tá Zalman Z1 NEO nahradiť za niečo iné. Veď je to vlasne len krabica ktorá slúži na to aby sa do nej vložili tie komponent nie? Prečo je potom taká dráha? Ja sa tomu nerozumiem ale nestačila by niaka lacnejšia? Ovplyvní to moc výkon toho počítača? Jej úlohou je len dobre vypadať? Preto stojí 959 korun? Čo je na nej také zaujímavé? Vážne je nutné aby stála toľko?

Aj keby Vás ojebali, a museli si kupovať aj 4 krát licenciu, kým by ste dostali tú, ktorá by fungovala, tak to vyjde omnoho lacnejšie než kupovať z prvej ruky... Ostatne sa ale toho neobávam, na bazos.sk sú niektoré inzeráty už dlhú dobu, a keby to bol ojeb, tak by to už samotný bazos odstránil.

Tak to sem zkopíruju ještě jednou, ale nedělám si iluze.

Dodání produktu

1ks legálního licenčního klíče pro Windows 10 Professional prostřednictvím e-mailu
odkaz ke stažení ISO souboru (nahradí nám instalační DVD)
manuál pro celou instalaci + plnou podporu z mé strany při instalaci + aktivaci

Teď můžeš zase napsat, že to není ze Slovenska a budou tě chtít okrást o pět euro.