Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mizi tiskove ulohy, tiskarna netiskne

Dobrý večer, nevím, zda se tu mohu zeptat, ale je tu někdo, kdo rozumí vztahu tiskárny s notebookem? Máme HP LaserJet Pro MFP M26nw, dříve normálně fungovala, i s tou funkci WiFi tisku. To pak přestalo fungovat a teď nechce tisknout dokumenty ani přes kabel. Když rozkliknu tiskovou frontu, tak než se stihne dokument vytisknout, tak se sám odstraní. Kopírování funguje i tisk zkušební stránky přes HP Print And Scan doctor šel...
P.S. několikrát jsem odinstalovala všechen software i samotnou tiskárnu z ntb....
Děkuji ?
Upravena velikost písmen. (karel)

Mno, u HP nesmíš udělat instalaci s připojeným zařízením (myslel jsem, že je to minulostí, ovšem středověk trvá). Odpojit, odinstalovat komplet {soft i ovladače}, restart, nainstalovat a /až instalátor vyzve/ připojit. Tak to u HP chodí už miliardy let.

Takto jsem to dle rad od někoho jiného už udělala a stejně netiskne? :( vymazala software, odpojena tiskárna, pak nainstalovala software a až na výzvu programu jsem připojila tiskárnu
Úspěch byl, že to vytisklo testovací stránku, ale až napodruhé, ale pak klasické tisknutí nic...

čili to je tiskárna v usb režimu.
zdá se mi, že umí i připojení jako síťová tiskárna přes lan kabel. třeba to konečně zabere.
s takovým chováním tiskového spooleru jsem se ještě nesetkal.

je služba spuštěna?
zmáčknout win+r -> spustit cmd.exe -> vepsat příkaz: net start

> net start
Zařazování tisku (spooler)