Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha súborov

Zdravím, idem si inštalovať nanovo windows, a potreboval by som si určité veci zálohovať, čo by bolo najideálnejšie kúpiť na zálohu? Nevyznám sa v tom, po inštalácii to skopírujem nas5 do PC ale chcem to nechat aj zálohované. Čo sa nato používa? Nejaké prenosné HDD? Ďakujem.

Ak by som si chcel uchytiť ten SSD tak ako mám starý HDD, tak som pozeral že mi starý HDD drží na bokoch na takých plastových zápatkach, nieje v bokoch naskrutkovaný, vie niekto kde to objednať, ako sa to volá?