Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UTP propojka

Zdravím.

Potřebuji tip na nějakou slušnou UTP propojku.
Vím, že kabel z 1 ks nebo aspoň switch jsou lepší. Ale v tomhle baráku s novými kancelářemi to nemám dovoleno.

Díky

Já ještě nevím, co mě čeká. Mám udělat pro maličkou firmičku spojení dvou kanceláří. Ještě jsem se k rozvaděči v baráku nedostal.

Je to nově opravená prvorepubliková budova, kde pronajímají kanceláře. Vrtání do zdí není dovoleno.
Potřebuji spojit 2 místnosti přes chodbu. Přes ty zdi se mi to nechce dělat přes wifi.
V každé místnosti jsou 2 dvojité zásuvky. Je tam 1x síťová tiskárna a 1x telefon + bude několik PC, notebooků, mobilů. Takže do každé místnosti AP nebo switch.

Pokud bych se dostal k rozvaděči, pak buď propojím místnosti kablem na patch panelu. Nebo, pokud mají jen konce kablů s konektory, budu potřebovat spojku, nebo switch ( pokud dovolí se připojit k napájení ).