Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Toner do Canonu MF643 Cdw

Zdravím,

v chaosu kolem viru a našeho školství se na mě obrátila rodina s tiskárnou Canon MF643 Cdw s prosbou o sehnání nepříliš drahého černého toneru. Při prvním hledání jsem našel spoustu originálních tonerů na 1500 i 3000 stránek.

Má někdo zkušenost s neoriginálními tonery? Ať to tu rodinu s dnešními domácími úkoly dětí nezruinuje.

Děkuji

Dnes uz robi toner kdekto a lisia sa nielen kvalitou, ale aj cenou.
Vzhladom na cenu stranky pri tychto toneroch si nemyslim, zeby original rodinu zruinoval.
Pri nizkej tlaci mesacne odporucam zakaznikom vzdy originaly, mam potvrdene, ze akykolvek repas znizuje zivotnost tlaciarne/MFP.
Naopak vo firmach, kde tlacia tisicky stranok mesacne sa financne repasy oplatia uz po niekolkych mesiacoch, kedy usettria cenu novej tlaciarne/MFP.

Ja mam tiež tlačiareň Canon a osobne by som do nej nedávala iné náplne..origo sú jednak kvalitnejšie, dlhšie vydržia aj tlač s nimi je pekná. Mám dobrú skúsenosť s eshopom vymazany reklamny odkaz (fleg), kde majú aj široký výber a žiadne problémy s objednávkou