Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova herni pc sestava

Dobry den chtel bych si nechat na alze postavit nové pc na hraní her a stream , budu to potrebovat i s win10 a monitorem 144hz nejlepe S HDMI 2.0 a display portem , Dekuji za kazdy navrh a za vas cas.
limit je do 50 K ze vsim vsudy . diky

Keď sa objaví zaujímavá otázka na poradni, tak je všude ticho, ale keď dvanáctileje chalan vysomruje od rodičov prachy na hackovanie Pornhub serveri, tak to je topic uplně hore snáď aj v google search. Vela zaujimavé...