Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Blogspot.com - jak nastavit šířku stránky?

Zdravím,

když si založím blog v tomto systému, i bez znalosti HTML si jeho vzheld můžu do značné míry upravit podle sebe. Ale jak to udělat tak, aby mi nevyšla "nudle" tenká 660 pixelů? O tom, že to jde, je důkaz třeba tady: www.hp7-deathlyhallows.blogspot.com. Potřebuji k tomu HTML? Pokud ano, kam mám co vložit?

Předem díky.

Změna předmětu, původně: Blogspot.com (host)

dobry den
mam iny problem
mam na blogspote založeny blog s fotkami.fotky mam umiestnene v roznych štitkoch napr. pokusy, rodina .... a chcela by som aby sa mi pri kliknuti napr na štitok RODINA zobrazili najskor temy (teda nazvy jedn. prispevkov) a až potom ked kliknem na nazov nejakej temy sa zobrazili fotky k nej