Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zprovoznit sluchátka s vysílačem?

Objednal jsem si bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie a vysílač FONESTAR BTX 3011 nedaří se mi je zprovoznit. Nedaří se mi sluchátka spárovat, když se mi zadaří, tak hraje jen jedno sluchátko a to až po dlouhém laborování, sporadicky, spíše nehraje žádné. Zkoušel jsem i tovární nastavení. Nevím si s tím rady a než se rozhodnu o vrácení ve 14-ti denní lhůtě obracím se s dotazem zda nedělám při spouštění chybu? Přikládám manuál obojího zařízení. Nemám ánunk v kterém zařízení by mohla být závada když se mi poštěstí, funguje alespoň samostatně jedno sluchátko. Máte někdo zkušenost s uváděním tohoto zařízení do provozu?

Nemas mobil s bluetooth? Dneska snad vsechny mobily maji bluetooth. Notebooky maji bluetooth, ....

Takze vyzkouset sluchatka s nejakym standardnim zarizenim by melo byt jednoduche. Bude-li to hrat, je zrejme, ze je problem v tom vysilaci FONESTAR.

Trochu jsem zaskočen, ale koupi fonestaru jsem koupil na doporučení prodejce, společně ze sluchátky. Je zajímavé, že oba přístroje po prvním uvedení do provozu pracovaly v pořádku. po jejich dalších pokusech uvedení do provozu se podařilo zprovoznit jen jedno sluchátko. Následně při dalších pokusech zprovoznění se už nepodařilo ani jedno. Nereaguje to ani po uvedení do továrního nastavení???

Kompatibilita Master to Slave: Pokud máte nový notebook nebo smartphone (hlavní zařízení), které říká, že má Bluetooth v5, ale již máte sluchátka Bluetooth v4.2 (zařízení slave), budou vaše sluchátka pracovat s novým notebookem / chytrý telefon? Odpověď je v tomto případě Ano, protože Bluetooth v5 je kompatibilní s v1, v2, v3, v4, v4.1 a v4.2. Poněvadž jsem naznal, že zde problém nelze vyřešit, zaslal jsem oba produkty po tel. domluvě k reklamaci dodavateli.