Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zprovoznit sluchátka s vysílačem?

Objednal jsem si bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE Podsie a vysílač FONESTAR BTX 3011 nedaří se mi je zprovoznit. Nedaří se mi sluchátka spárovat, když se mi zadaří, tak hraje jen jedno sluchátko a to až po dlouhém laborování, sporadicky, spíše nehraje žádné. Zkoušel jsem i tovární nastavení. Nevím si s tím rady a než se rozhodnu o vrácení ve 14-ti denní lhůtě obracím se s dotazem zda nedělám při spouštění chybu? Přikládám manuál obojího zařízení. Nemám ánunk v kterém zařízení by mohla být závada když se mi poštěstí, funguje alespoň samostatně jedno sluchátko. Máte někdo zkušenost s uváděním tohoto zařízení do provozu?

Kompatibilita Master to Slave: Pokud máte nový notebook nebo smartphone (hlavní zařízení), které říká, že má Bluetooth v5, ale již máte sluchátka Bluetooth v4.2 (zařízení slave), budou vaše sluchátka pracovat s novým notebookem / chytrý telefon? Odpověď je v tomto případě Ano, protože Bluetooth v5 je kompatibilní s v1, v2, v3, v4, v4.1 a v4.2. Poněvadž jsem naznal, že zde problém nelze vyřešit, zaslal jsem oba produkty po tel. domluvě k reklamaci dodavateli.