Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD RYZEN 7 3700X teploty

Zdravím mám AMD RYZEN 7 3700X a chlazení Cooler Master Hyper 212 LED Turbo Red. Teploty v klidu jsem měl 35C. Před dvěma dny jsem instaloval nové drivery pro grafiku, mám GIGABYTE AORUS RX 5700XT. Od té doby mám teploty v klidu 55C. Nic jiného jsem s PC nedělal. Má někdo nějakou radu? Děkuji

Doteď jsem nevěděl, že nějaký AMD Ryzen Master existuje a byl sem happy. Teplotu sem taky neřešil:-)
Program sem si kvůli Tobě stáhl a nějak tam ty údaje o teplotě nevidím. Něco jsi s ním nastavoval nebo přetaktovávál ?

Viz příloha.

Kromě aktualizací ovladače se Ti možná nahrál květnový update Win10.
Verzi win zjistíš pomocí "Winver" ve vyhledávání.

Asi by bylo dobré podívat se jestli Ti neběží něco na pozadí co ten cpu fakt vytěžuje. Napadá mě zrovna ten win update.