Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké jsou důvody pro změnu IP adresy?

Z jakého důvodu vám poskytovatel změní IP adresu?
Proč by někdo chtěl změnit IP adresu, kromě toho, že chce třeba jen obejít Ip ban?
Jaké jsou konkrétní případy nebo za jakých okolností poskytovatel někomu změní Ip adresu když ho o to požádá?
Chtěl bych vědět, co by se tím vyřešilo.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Okrem toho, že sem opakovane dávaš rovnaké otázky raz ako Tox6 potom ako sean11 - teraz znova otázka ako michael01 - ani nerozumieš, ako to chodí cez ISP.
Zmena IP adresa U TEBA je preto, lebo ISP má nastavené dynamické priraďovanie IP adries.
Lenže ISP voči internetu má JEDNU IP adresu - verejnú. A tým, že si dostal BAN na IP adresu - tak to prakticky dostal práve ISP tvojimi podvodmi pri hrách a to si ani neuvedomuješ, že takto si mohol zaBANovať aj iných, ktorí sú u rovnakého ISP a zhodou sú na rovnakom serveri danej hry.
Pokiaľ je ISP dosť dôsledný, vie z logov zistiť, kto v skutočnosti bol pripojený v tej dobe (a ja na jeho mieste by som ťa úplne odstrihol - dôvod by sa našiel - poškodzovanie ostatných klientov nepovolenými aktivitami na nete).
A teraz si predstav, že by poradna.net zaBANnovala tvoji IP adresu. ZaBANovala by aj iného, čo sem chodí od rovnakého ISP.
Ak si frajer - čo NIE SI - tak by si si platil privátnu IP a bol by si zaBANovaný len ty a ostatní by boli v pohode.