Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MacOS - vytvoření instalačního disku

Zdravím poradce.
mám problém s vytvořením instalačního USB systému Sierra (na jeden starší MacBook).
Disk se snažím vytvořít na MacOS Catalina skrze příkaz v konzoli i skrze program https://macdaddy.io/install-disk-creator/ .

Jak postupuji:
1. Stáhnu Sierru zde https://support.apple.com/cs-cz/HT208202
2. Nainstaluji instalaci OS mezi aplikace.
3a. Spustím program Install disk creator, vyberu OS a USB disk - po chvíli se mi zobrazí chyba viz screen.
3b. Spustím příkaz sudo /Applications/Install macOS Sierra.app/Contents/Resources/createinstallmedia --volume /Volumes/Sierra --applicationpath /Applications/Install macOS Sierra.app, zadám po vyzvání heslo a zobrazí se mi sudo: /Applications/Install: command not found

USB disk je 32GB a je zcela funkční zápis i čtení. Zkoušel jsem i skrze diskovou utilitu flashku smazat i přeformátovat - bez problému.
Děkuji za každou radu.

Díky za info!
Bohužel ta samá chyba, vyzkoušen program Install disk creator i příkazový řádek:
sudo /Applications/Instalace\ macOS\ Sierra.app/Contents/Resources/createinstallmedia --volume /Volumes/USB

Tam je problém ten, že ten NB má nový disk, takže tam není původní záloha, nelze to vůbec spustit, proto se nažím na USB disk připravit novou instalaci.