Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WordPress TinyMCE kompatibilita

Zdravím, používam editor TinyMCE, ale tento editor nefunguje na pluginoch. Tento editor v podstate funguje len na stránkach a článkoch, ale nikde inde, ani vo widgetoch. Všade je klasický editor. Ako mám povoliť TinyMCE, aby bol úplne všade, nie len na stránkach a článkoch?

Napr. vo widgetoch je klasický editor, nie TinyMCE. Ale ok... keď to nejde tak to nejde.

Ešte jedna otázka, aby som nemusel zakladať new topics: Dá sa nejako spraviť, aby shortcode-y boli kompatibilné s ostatnými pluginmi? Napr. vytvorím si Download Link cez plugin Download Manager. Vygeneruje sa mi shortcode, ktorý môžem dať na stránku. Lenže tento shortcode ide len na stránku prípadne článok, ale na iné pluginy, ktoré tiež ponúkajú wysiwyg editor nejde. Takže napr. shortcode z Download Manager-u sa nedá umiestniť do Form Maker-a. Vloží sa to tam ako klasický text. Snáď chápete ako to myslím... nedá sa to nejako urobiť "kompatibilné"?

Jestli to chápu dobře, ten Link se ti kupříkladu ve Widget ukládá jako text?
To je zcela standardní, jelikož je ten vstup textový, máš tam možnost přepnout "EDITOR" na "HTML". Tak ne uvidíš text ale code HTML kde můžeš vložit URL (Hyperlink) toho linku. Pak klikneš zpět na "EDITOR" a ten Widget uvidíš už jako odkaz.
(ve Vzhled → Widgety, nedělal bych to přes šablonu - přizpůsobení webu)

HTML (vidíš code HTML) :
(V tomto prostředí by jsi měl vkládat kod / HTML etc)
[90688-html-png]
EDITOR (vidíš ten kod přelozený) :
(V tomto prostředí vkládáš text)
[90687-editor-png]

To samé platí když píšeš nějaký článek můžeš dle libosti přepínat mezi editorem a HTML, ale linky jdou pohodlne postovat i v editoru.