Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezkopírovaly se 3 soubory z 10000

Nerozumím jedné věci:kopíroval jsem si obsah disku na jiný disk(oba externí jiné),z NTFS na exfat,šlo o 10000 souborů,1TB. pár hodinek. 3 soubory se nezkopírovaly,nevíte proč?
Ty soubory nebyly ničím významné (ani jméno ani atributy), prostě v jedné složce o 50 podobných souborech kolem 8MB se prostě z této 3 soubory nezkopírovaly.Když jsem se vrátil a toto zjistil(po dokončení kopírování jsem čekoval velikost a počet souborů), zjistil že to jsou tyto 3.Ihned jsem je tam přikopířoval a žádný problém nebyl. Je nějaké racionální vysvětlení proč se nezkopírovaly náhodné 3 soubory z 10000,které ničím nevybočují.?

limit jeden tupý dotaz týdně je třeba plnit, a když se zadaří, tak i na 200%. to tě nikdo nemá rád?

co s tím, když nevíš: čím to na tvém pc kopíruješ / s jakými právy tvými či tvého plánovače, o jaké tvé soubory šlo (a co je komu do toho, že jo), jaká je tvá adresářová struktura (hloubka/délka cesty), názvy tvých souborů pro ten kopírovací stroj jsou ok...
něco sice o názvech tvrdíš, ale jsem zvyklý, že tu lidi lžou.

soudě podle tvých ostatních dotazů, jde o vymyšlený problém. tak si vymysli nějaké řešení.

Když to chcete vědět pane chytrý,tak d:\neco\bladl adl \neco\X######.JPG (například IMG450006, 450025).Těch souborů v té složce je 50 zhruba takových a žádná z nich není ničím podezřelý.Zbylých 47 se zkopírovalo OK.(Ty 3 nezkopírované původně jsem zkopíroval po kontrole a zkopírovaly se naprosto OK)
Co je komu do toho,že jo,hlavně když to je směrodatné.
Kde může být původ chyby?Zdrojovýdisk?Cílovýdisk?

Kdyby jenom lhali,oni jsou drzí a ještě blábolí

ještě jednou a pomalu:
- hromadné kopírování se dělo průzkumníkem. (je to zrůdnost, ale budiž)
- opravné kopírování 3 souborů taky průzkumníkem / nebo příkazovým řádkem / jiným commanderem?

vypadá to na foťákové fotky, čili korektní názvy bez zvláštních znaků, zdrojová či cílová cesta běžné délky, práva nejspíš ok (z tazatelů stejně pravdivé informace nedostanete).
ve shell extension průzkumníka taky není nic škodlivého.

ještě lze zkontrolovat souborový systém na zdrojovém i cílovém disku pod tvýma rukama.

Je to marné je to marné asi psát po páté, že názvy byly OK (jelikož ostatních 47 souborů ve stejné složce co s zkopírovali byly ve stejné složce mělil název typu IMG1230001.JPG), zdrojová cesta také OK (jelikož ostatních 47 souborů ve stejné složce co s zkopírovali byly ve stejné složce).S lidskými právy jděte do bruselu,proč by 3 soubory měly mít zvláštní práva(černý nebyly) jako zbylích 47 ve složce.

Příští dotaz vyšetřovatele medvěda bude jestli název souboru není prvočíslo nebo délka souboru je násobek 666?Nebo máte problém číst a zejména chápat Velká Písmena?

Ty sa nauc radsej vyjadrovat...uz zakladny popis je o nicom..kopiroval som...akoze OS, suborovy manazer, ci kto to ovladal? To si mam vyvestit z gule?
Slusnejsie programy dokazu po svojej praci veci vysvetlit v logu, tie pod windowsom hlasia chybu hned a dalej sa nepohnu, takze ak kopirovanie prebehlo bez chyby a pouzil si rozumny sw je jedine logicke vysvetlenie, ze sa tam dane subory nenachadzali v case kopirovania, respektive boli uzamknute na citanie v tej dobe (pripadne vadny sektor, co nebol citatelny).

Jaký SW jsi použil ke kopírování? Nevytváří si ten SW nějaký log? Tam by o tom měla být zmínka.
Napadá mě - soubory byly v dobu kopírování otevřené a uzamčené, nebo se nějak zbláznila antivirová kontrola (co máš za antivirus?) V tom případě bys mohl něco najít v logu toho antiviru. Ještě můžeš projít systémový log (přes Prohlížeč událostí).

Každopádně je divné, že průzkumník nic nedal vědět. Nicméně na takovou akci bych si asi Průzkumníka nedovolil použít, dělal bych to přes nějaký zálohovací SW, eventuelně alespoň rozumným souborovým správcem (např. TC, Salamander,...).

Standardně by to oznámilo nějakou chybu, že nemůže zkopírovat/otevřit soubor (nebo něco podobného).
Nemohlo se stát, že ty soubory tam třeba v době kopírování ještě nebyly..?
Nevím, třeba se tam automaticky ukládají jako výsledek z nějaké kamery (třeba).

Ak boli čírou náhodou moutnuté systémom, držal ich Explorer.exe, napríklad v RAM, cache, prefetch, Indexovaní či pod sukňami mamenky Sedemboľestnej, v tom prípade sa súbory just a schválne neokopčili.

Explorer.exe Windowsu je sviňa, drží a nepustí, ani sám nevie z akého dôvodu tak činí, ale činí, chová sa miestami ako blbý.

Ideálne k tomuto zisteniu "kauzálneho nexusu" Explorer.exe, je disponovať SW: Unlocker.exe, spúšťať mazanie súborov napríklad myšou z kontextového menu,
https://www.majorgeeks.com/files/details/unlocker.html
ktorý pri mazaní súborov oznámi z akého dôvodu si drží americký, kapitaľisticý pitomec Explorer zamknutý súbor, pritom nemá zákonný ani iný dôvod takto činiť v sľušnej, poctivej sociaľistickej spoločnosti sľušných, prevychovávaných občanov.

Je tu vkusná náhrada ku kopčeniu:
TotalCommander, ten ti nič nehovorí?

Tiež o.i. vymožeností prebieha v TC kontrola na pozadí CRC, a ak by náhodou nejaký zamknutý, poškodený, moutnutý súbor či zložku nedokázal okopčiť, hneď ti to vyoslí zobrazené "čierne na bielom" na americkom monitore.