Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní pc za 30tis

Zdravím vás. Našel jsem akorát pár měsíců starší topicy a nejsem kompetentní odhadnout jestli jsou stále relevantní. Tak prosím o doporučení.

Rád bych čistě herní mašinu s windowsy, pokud grafika bude připravena zvládat 144hz tak pouze výhodou a v budoucnu bych takový monitor koupil. Místa stačí 2tb a kdybysme se vešli s penězi tak pouze rychlé ssd by bylo super. Cenově 30-32 tis.

Díky za váš čas

Jak jsi postupně začal upřesňovat co k tomu chceš připojit a v jakém rozlišení tak bych už ty 2,500 navíc za 2070 super dal.
Je to ale kopa peněz za grafiku...
První výsledky testů nové generace nvidia budou do konce září snad i s dostupnými kartami.

No ale vymýšlel jsem spíš v rámci nějaké rezervy. 3 měsíce se mi čekat opravdu nechce. Ray tracing mě nezaujal a nezajímá.

Uskromním se pro dobro fps a plynulost a monitor bych vzal 27" Acer Nitro VG270U gaming, quad hd, 75hz, pokud mi ho tady nezkritizujete :D Vedle by běžel obyč 60 hz 24" full hd monitor.

Edit: dobrý, nebudu vymýšlet nesmysly a už to chci úspěšně zakončit.