Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto cpu

ahojte kto mi poradi nejaky vykonny procesor ktory ma odskusany realne? chcem si vyskladat nejaku vykonnu zostavu

Za urážky má autor tématu ban = zamykám. (Kurt)

Pokud pouzijes externi GPU, tak ta v procesoru lezi ladem, i kdyz jsi za ni zaplatil a vykonem tu externi stejne nezastoupi.
Takze pokud pro pocitac potrebujes jen "nejaky graficky vystup" na kancl prace a jednoduchy internet, tak ti staci integrovana (protoze je levnejsi - napriklad nemusi mit ani vlastni obal, natoz vsechno to okolo az po vetraky - priplatis si jen malo) a externi nepotrebujes.
Pokud chces graficky vykon, tak potrebujes externi, ktera ma v sobe vykonny procesor, vlastni (V)RAM atd atd, das za ni par (desitek) tisic a pak ti zas ta interni neni absolutne k nicemu a platit za ni nechces.

(Kdyz jsme u toho - budes mit v tom pocitaci taky mechaniku na diskety, jako zalohu, kdyby ti odeslo USB pro flasku, nebo dokonce pevny disk se systemem? Divil bych se. A ta integrovana GK je prakticky to same)

ako teraz fakt si mimo ? co tu splietas diskety ktore sa nepouzivaju? kym vyreklamujes alebo kupis novu graficku kartu tak mozes mat graficky cip z procesora a pc ide dalej ale bez integrovanej grafiky si odstaveny a floppy disk akoze fakt sorry ale toto si uz fakt pomiesal jablka z hruskami