Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mys k notebooku

bry, rad by som sa spytal, ci by mi niekto nevedel poradit pri vybere mysi... rad by som si kupil nejaku, ktora je cenovo rozumna (netuzim po mysi za 4 litre), celkom pohodlne sa s nou pracuje a pokial sa da, jej velkost nie je taka velka aby bola nespratna k notebooku... bohuzial sa nevyznam moc do dpi... tak aspon rada tym smerom bola fajn

:!::!::!: Finální volba by dayslypper :!::!::!: (čistě subjektivní)

Jestli ti nevadí drát a že to nemá boční tlačítka, tak jdi třeba do:
Genius NetScroll 200 Laser 173,-

Pokud k notebooku bezdrát, tak určitě budeš chtít myš s mini receiverem (kdo by to chtěl pořád zapojovat a vypojovat) - ale těch myší moc není.

Já bych si počkal na tu:
Genius Traveler T925 Laser

Pak je tu:
Logitech V450

LOGITECH VX
(ale já Logitech už nikdy - viz, odkaz někde v předcházejících příspěvcích)

Nebo Bluetooth
Trust MI-8800Rp, ale levněji vyjde, když oba komponenty koupíš zvlášť.

Já mám
Trust MI-8700Rp + ASUS USB-BT21 (ale nejsem spokojen, viz. odkaz u rozboru Bluetooth v předcházejícím příspěvku)
Možná jsem měl koupit ten Trust.

Koupil jsem si před časem jednoduchou myš HAMA AM-2000, nestála ani dvě stovky, je trochu větší, taková midi, ale pořád slušně přenosná, ale pro mě velmi pohodlná a na normální práci s notebookem vyhovuje. Zatím jsem nenatrefil na notebookovou myš, která by mi líp seděla do ruky...