Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Transkripce titulků srt->doc nebo txt

Když potřebuji převést co nejefektivněji titulkový formát do normálního textového souboru, z co nejmenší postúpravou, jaký bych měl zvolit postup? V SubtitleEdit vznikne jeden soubor, který opět potřebuje hodiny úprav pro normální použití jako dokument. Pochybuji, že jiná možnost není.

A co obráceně, když mám text, jak co nejrychleji ho upravit pro srt soubor – časové kódy, čísla řádků, atd? Nejsem líný, pouze uvažuji nad možným urychlením a ptám se zběhlejších.

Zná někdo nějaké fórum, které se tímto zabývá? Ty co znám, jsou orientované na hw, nebo specifický sw na střih videa.

Díky za každou radu.
Petr

Když potřebuji převést co nejefektivněji titulkový formát do normálního textového souboru, z co nejmenší postúpravou, jaký bych měl zvolit postup?

Tak přepiš koncovku .srt na .txt
Mate mne ta Transkripce, ale převod srt → txt a menší upravy jdou i online : https://toolslick.com/conversion/subtitle/txt-to-srt, nebo hledáš program vyloženě na tvorbu titulek ? srt jak txt jdou upravovat v běžných textových editorech (Notepad), k čemu ta potřeba tvořit dokument ?