Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor nového PC

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na názor této sestavy a pokud by se dalo ještě něco vylepšit, budu rád za každou radu :)

Ještě přemýšlím že bych grafickou kartu nahradil za RTX 2070 super gaming x trio s tím že bych jí koupil na bazaru ještě v záruce a nebo novou GAINWARD GeForce RTX 2070 SUPER Phoenix V1 8G

kody

500gb ssd a 1TB disk dohromady za 2900 je podle mě úlet. Je to fakt vymyšlené v doby kdy 128GB SSD stálo 3tisíce a víc.
kup si 1TB SSD za 2650 a jak dojde místo aspoň 2TB disk. Kingston jsi vybral dobře.

Potože když zaplácneš 1tero tak jedno a půl tera to těžko nějak vyřeší a bez problémů zaplácneš i tři.
Budeš mít 3tb a placení rozdělíš + nebudeš tam mít dvě srandakrabičky

Deska má 2x plnohodnotné nvme takže není problém udělat i 1+1 (1+2) v SSD nvme. Jen se nesmí začít blokovat sloty nedokrmenými selátky:puff:

Nedávno jsem skládal dost podobný. To AMD ti na tuto GPU stačí (Tu mám od Gigabyte), stejně tak ten Arctic Freezer, mám stejný, stačí to a teploty jsou naprosto v pohodě. Jen si pak v biosu nezapomeň zvýšit rychlost RAM na nějakých 3200..