Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor nového PC

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na názor této sestavy a pokud by se dalo ještě něco vylepšit, budu rád za každou radu :)

Ještě přemýšlím že bych grafickou kartu nahradil za RTX 2070 super gaming x trio s tím že bych jí koupil na bazaru ještě v záruce a nebo novou GAINWARD GeForce RTX 2070 SUPER Phoenix V1 8G

kody

Nedávno jsem skládal dost podobný. To AMD ti na tuto GPU stačí (Tu mám od Gigabyte), stejně tak ten Arctic Freezer, mám stejný, stačí to a teploty jsou naprosto v pohodě. Jen si pak v biosu nezapomeň zvýšit rychlost RAM na nějakých 3200..