Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - jak se přihlásit jako správce?

Dobrý den, prosil bych o radu,udělal jsem velký kopanec a to tak že nejsem správce zařízení

mám takový problém, když otevřu nějaký program, který si chci stáhnout tak se mě to ptá jako vždy (Chcete této aplikaci povolit aby prováděla na vašem zařízení změny?) a možnost ano tam není a píše to tam (pokud chcete pokračovat zadejte uživatelské jméno a heslo) Ale kam to mám zadat víte někdo co stím? Díky za rady.A nebo přihlašte se jako správce.

Změna předmětu, původně: potřebuji pomoc (host)

Hezký den,
V tom máte pravdu, ale ve Windows 10 "F8" standardně nefunguje (viz. https://support.microsoft.com/cs-cz/windows/spuštění-počítače-v-nouzovém-režimu-ve-windows-10-92c27cff-db89-8644-1ce4-b3e5e56fe234). Pokud by někdo chtěl na svém systému v budoucnu přesto vstupovat do nouzového režimu přes zažitou "F8", pak musí ve "zdravém" systému provést následovnou operaci: https://wintip.cz/615-jak-povolit-spusteni-windows-10-v-nouzovem-rezimu-pomoci-klavesy-f8

Měl jsem stejný problém, v netplwiz jsem si omylem prepnul ucet z admin na normal uzivatele a pak uz to neslo vratit, protoze me to do netplwiz ani do nastaveni uctu nepustilo. Vyresil jsem restartem do nouzoveho rezimu, tam uz se slo prihlasit jako Administrator, pote uz slo spustit netplwiz (pomoci lupy vedle startu) a v netlpwiz jsem si zpet vratil ke svemu uctu typ administrator. Po restartu vse ok a funkci. Snad to nekomu pomuze.