Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Outlook 2013 - nefunguje e-mailový účet Google

Dobrý den, mám v Outlooku 2013 založen emailový účet na Seznam.cz - funguje bez problémů. Jesli že chci do Outlooku 2013 přidat účet do Gmailu, tak se nepřipojím a server vrátí správu o chybě. (viz výstřižek).
Odešlu-li zprávu z Outlooku na adresu Gmailu, za tuto zprávu mám na prohlížeči emailu Google v naprostém pořádku a pošlu-li zkušební zprávu z prohížeče Google tak jí mám v pořádku na Outlooku 2013.
Tímto je možné dokázat, že spojení je fungující, pouze nemohu přidat Gmailový účet do Outlooku 2013.
Poradíte mi někdo jak docílit, aby mohl být i účet Gmailu v Outlooku ?
Pro jistotu přidávám i výstřižky.
Poradí mi někdo, kde stále dělám chyby - vždyť tohle mi na PC vždy fungovalo. Někde je zřejmě porušena nějaká synchronizace.
Celý PC jsem přeinstaloval jak WIN 10 Home, tak i OGGICE 2013. Na PC je OS WIN10 Home 2004 biuld 19041.572
Předek za všechny rady děkuji !!!

Změna předmětu, původně: Outlook 2013 (host)

Abych to vysvětlil: v posledních cca 2 týdnech se na mne ve zvýšené míře obracejí uživatelé s tím, že jim nefunguje ta či ona síťová služba (jednou je to web, jindy Skype) a překvapivě mám stále stejné řešení - použít utilitu, na kterou jsem dal odkaz nahoře. Zajímavé je, že někteří z nich AVG používali v minulosti, poté jej "smazali" - ale adresář "AVG" v Program Files je spolehlivé vodítko. ;-)
Mimochodem, já bych doporučil rovnou čistou instalaci Windows 10, aktuální build, nebo alespoň 2004.

Dobrý den, prosím, chtěl bych se všem účastníkům řešení mého problému co nejvíce omluvit, že jsem je připravil o jejich čas a vědomosti svou absolutní hloupostí. Celé roky při reinstalacích mého PC s využitím Outlook 2013 jsem slučoval schránku Seznamu i Gmailu do jedné položky a celkem v pořádku to fungovalo. Nyní jsem zjistil, že když na Gmailu použiji IMAP, a odkliknu jakoby sloučení schránek, tak mě to nikdy nepřipojí. Bez snahy o spojení dne vše v pořádku pracuje.
Ještě jednou se všem omlouvám a všem mnohokráte děkuji za jejich snahu počítačovému blbovi pomoci.
Všem mnohokráte děkuji a přeji hezký den :-)

Prosím o uzavření mého případu - Děkuji