Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teamviewer - nebo nejaky jiny program ?

Dobrý den , potřeboval bych od vás poradit . Potřeboval bych propojit svůj domácí pc s pracovním abych mohl pracovat z domu . Zkusil jsem prvně program teamviewer , nastavil aby pc se v práci nevypínalo nešlo do režimu spánku . Přišel jsem domů a vše fungovalo .Druhý den jsem se ale už nenapojil . Tak sem vyrazil do práce že se mi možná pc odhlásilo nebo přešlo do režimu spánku , ale né pc jelo ale teamviewer se sám vypnul . Potřeboval bych nějaký program nebo jestli sem to blbě nastavil tak poradit s nastavením teamvieweru aby jel třeba celý týden abych mohl odjet na chalupu a pracovat z chalupy. Předem moc děkuji za vaše rady . Obě pc jedou na windowsech .

K tomu slouží VPN software. Ale s tím budeš mít problém při průchodu přes firemní firewall.
Měl bys požádat vaše IT, aby nějaký přistup zřídilo, pokud to k práci potřebuješ. To, co se snažíš udělat je pouze vytvoření bezpečnostní díry v síti.

Jsem v podobne situaci, jen vzdy nepotrebuju videt "plochu" domaciho PC (staci terminal - W3M nebo Lynx kdyz jsem potreboval nahled na WEB pres terminal), a kdyz potrebuji plochu, tak pouzivam firmeni "AnyDesk".
Driv jsem pouzival TeamViewer, nevim jak je na tom dnes. PC jde spustit i na dalku.