Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi router za 440 Kc? Kde je hacek?

Dobry den vsem,

premyslim, v cem je "hacek," ze tento router (TP-LINK: TL-WR542G AP/Router) vyjde na 440 Kc s dani, kdyz vsude jinde zacinaji na 600 Kc a vyse? Co mu chybi, nebo proc je tak levny? Ma s nim nekdo osobni zkusenosti? Co napr. znamena, jak tam pisou "klientsky rezim neni podporovan"?
Vazne o nem totiz premyslim pro domaci sit, ale nerad bych jen kvuli cene slapl vedle.

Predem dekuji za tipy a rady!!

Počítám, že bych to šoupnul WAN portem do normálního (LAN, metalika) routeru a na wifinu bych připojoval jen notebook.

On by tenhle router daval WAN portem do svoji LAN site. To znamena, ze mezi wifi a LAN ( respektive WAN z pohledu routru ) by byl NAT a proste vsechen bordel, ktery to zarizeni umi, wifi a LAN ( respektive WAN z pohledu routru ) maji jine rozsahy. On neumi standalone AP. Respektive se to da osulit jak jsem psal vyse.