Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní pc okolo 20k

Zdravím všechny!

rád bych si pořídil stolní PC okolo 20-22 tisíc. Ideálně na Alze, mám tam na pár korun kupon (ale klidně si to na alze pak komponenty dohledám sám)

K čemu PC bude

Kancelářská práce - office, youtube, netflix

Hry - chtěl bych slušně rozjet WoW shadowlands a podobný.

Děkuju za všechny tipy

Peky

Pokud si nezvladnes nainstalovat win sam musíš ještě zapocitat cca 3000 za os, jinak fleska na tu nahrat instalacku a licence z aukra za kilo.
Proletl jsem vsechny ty sestavy z odkazu od Hosta, jsou aktuální. Nechces si ti z nich vybrat a dat sem ke kontrole?