Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB mikroskop pro děcka - mobil, tablet. Něco levnějšího. Doporučíte?

Ave. Viz dotaz. Chtěl bych vnukům (6 a 7 let) pod větev naježit mikroskop. Normální plasťák, ale ne zas ouplnou plečku (tak do 1500 peněz českých, možná trošku víc /jde o "hraní si" a zkoumání, nikoliv o "chlubení"/). Jejich nabobská domácnost je vybavena toliko Jabkama, tak bych chtěl, aby na HW existovala aplikace. Blbý dotaz, vím to. Poradíte?

Jestli nepotřebuješ numerizovat tak určitě optický. Optika je lepší, nepotřebuje napájení a software, v podstatě se na ní nemá co polámat .
Ty digitální základ pod 2000Kč jsou spíš hračky, nebo dobré pro elektroniku, když pájíš třeba, nebo na kontrolu plošných spojů.

Základ na něco korektnejsiho, je kupříkladu tento mikroskop co kombinuje optiku + digital typu : BIOLUX NV 20x-1280x ale 3999Kc takze nic.

Jaky zvolit ?

Pro tvůj požadavek a né jen pro dítě bych jako základ doporučil monokulárni / prosvětlený : Mikroskop LEVENHUK Rainbow 2L 1700 Kc. Coz je IMHO nejlepsi volba, sice o 200Kc vic jak požadovaných 1500 ale stojí za to, ma na PCV kvalitni provedeni tela.
[91632-baleni-png]
(Obsah balení je v popisku / garnátí vajíčka, mořskou sůl a kvasnice pro první pokusy a krycí pláštěnku na mikroskop.. U těch levnějších je ta kvalita je zaprvé mizerná , a až si celá rodina porovná svůj vlas, nemáš s ním co dělat. Proto si doplatit těch 200Kč za něco normálního se určitě vyplatí )

Čo toto, zdá sa mi to byť o chlp lepšie ako tie usb mikroskopy cigaretového tvaru, tie sú podla toho čo som videl videá na youtube dosť naprd, ale i tak zázraky od toho asi nečakaj, osobnú skúsenosť s tým nemám, ale má to aj wifi a podporu iOS.