Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wordpress - WooCommerce - nastavení účtu, platebních metod

Dobrý den,
prosím mohl by mi někdo poradit s WooCommerce, kdo tomu opravdu rozumí. Mám téměř hotový eshop, jediné, co mi nefunguje, je proces dokončení objednávky a platba. Třeba mám "jen" něco špatně nastavené, ale už si nevím rady. Mám představu, že bych někomu udělila administrátorská práva a prošli bychom to spolu, abych viděla, co jsem udělala špatně. Samozřejmě jsem ochotná se domluvit na finanční odměně.
Mnohokrát děkuji, přeji všem krásný den

Od rána nikdo neodpověděl, tak alespoň napíšu svůj názor.

...jediné, co mi nefunguje, je proces dokončení objednávky a platba. Třeba mám "jen" něco špatně nastavené, ale už si nevím rady.

Ano, možná máš jen něco špatně nastavené. Ale když napíšeš že to "nefunguje", nikdo nepozná kde je problém a nemůže poradit, ani kdyby sebevíc chtěl.

K WooCommerce existuje originální dokumentace i články v češtině, např.:
https://www.wplama.cz/platba-bankovnim-prevodem-na-dobirku/

Pokud by ses přeci jenom na nějakém bodu zasekla, stačí sem položit konkrétní dotaz a je relativně vysoká šance, že někdo poradí...