Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako vylepšiť PC Dell Optiplex 9020?

zdravím, mám zostavu
Dell Optiplex 9020
Procesor:Intel Core i7 4770 (8M Cache, 3.40 GHz up to 3.90 GHz)
Operačná pamäť: 8GB DDR3
Pevný disk: WDC WD5000AAKX-75U6AA0
Grafická karta Intel HD Graphics 4600
Operačný systém Windows 10 Home

a chcel by som si zahrať CS Go na Steam avšak mi HRA ide trochu opozdene akoby ju mierne sekalo. Može to byť nedostatočným výkonom PC? Ak áno, ako ho celkovo zlepšiť mám na mysli či sa oplatí ísť do SSD disku a dodatočnej grafiky, ak áno akého HW presne, podľa čoho vybrať ?
A ešte na danom PC nemám wifi ani bluetooth dá sa to nejako dokúpiť ?

Změna předmětu, původně: Ako vylepšiť PV (host)

Sekanie som zatiaľ nevyriešil

od repasníků chodí ty instalace v pořádku. to znamená, že nadšený majitel už stačil systém rozjebat.
kvůli aktualizacím se mohou sekat 2jádrové krámy, ale to není případ neznámé varianty 9020.

úplně typické - místo řešení problémů spoléhá na ssd. a hned sahá po absolutním shitu na trhu (a400), protože je nejlevnější.
takže už druhý thread a bude to jen průser.