Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - aktualizace z verze 1909 na 2004

Dobrý den,

prosím o radu, pomoc jak je to v tomto případě při aktualizaci. Chápu to správně, že je v aktualizaci chyba, bug, apod. a systém pomocí Safeguard nedovolí aktualizaci nainstalovat? Dá se s tím něco dělat? Moc moudrý z toho nejsem

Po kliknutí na odkaz je následující hláška:
error-when-accessing-the-sign-in-options-or-users-mmc-snap-in

Děkuji předem za odpověď
Michal

Nasaď si, vysaď si aj celé arborétum, W10_2004 H2 neobsahuje žiadne bugy pokiaľ je kompatibilný HW prípadne Inštalátor desiny nevykope zo systému nejaký starožitný, neželaný, kapitaľistický, americký SW.

Ale aj ten sa dá po čistej inštalácii šumne, retroaktívne nacpať do desiny šikovným userom. Teraz ma iba náhodou, napochytro marginálne napadá napríklad súbor nežiadaných, desinou odmietaných, deravých miniaplikácií, 8GadgetPackSetup.msi

Žádná periferie, ke které by byl nekompatibilní ovladač tam není. To se týká toho assistenta, tak je to stejná situace, kterou jsem popisoval na začátku. U 14 % se to zastaví a nastane ta zmíněná chyba.

V Eventlogu je to pak následovně:

Instalace se nezdařila: Instalování následující aktualizace se nezdařilo z důvodu chyby (0xC1900130): Aktualizace funkcí pro Windows 10 (firemní edice), verze 2004, cs-cz x64.

a poté se stejným zněním tyto chybové kódy:
0x8024200D
0xC1900208