Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - aktualizace z verze 1909 na 2004

Dobrý den,

prosím o radu, pomoc jak je to v tomto případě při aktualizaci. Chápu to správně, že je v aktualizaci chyba, bug, apod. a systém pomocí Safeguard nedovolí aktualizaci nainstalovat? Dá se s tím něco dělat? Moc moudrý z toho nejsem

Po kliknutí na odkaz je následující hláška:
error-when-accessing-the-sign-in-options-or-users-mmc-snap-in

Děkuji předem za odpověď
Michal

Žádná periferie, ke které by byl nekompatibilní ovladač tam není. To se týká toho assistenta, tak je to stejná situace, kterou jsem popisoval na začátku. U 14 % se to zastaví a nastane ta zmíněná chyba.

V Eventlogu je to pak následovně:

Instalace se nezdařila: Instalování následující aktualizace se nezdařilo z důvodu chyby (0xC1900130): Aktualizace funkcí pro Windows 10 (firemní edice), verze 2004, cs-cz x64.

a poté se stejným zněním tyto chybové kódy:
0x8024200D
0xC1900208