Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní myš pro CSGO

Ahoj chci se zeptat jakou myš si mám vybrat z vašich zkušenosti hraji předevsim csgo

Změna kategorie, původně: Ostatní (host)
Změna předmětu, původně: Herní myši (host)

Upřímně si dovolím nesouhlasit. CS:GO hraju už dlouhá léta a za tu dobu jsem vystřídal už spoustu myší. A ať se to zdá nesmyslné, tak každá myš měla nějaký vliv na to, jak jsem hrál a jak jsem se zlepšoval. Ano není to takové, že koupíš si novou myš a najednou budeš nejlepší hráč planety, ale rozhodně tam nějaký ten rozdíl byl.

K samotné otázce, dosti záleží na cenové kategorii. Pokud chceš levnější myšky a jen na to csko, tak něco od A4tech. Osobně mám V8 a je to skvělá myš. Umí i nějaká makra, ale ty jsem nikdy nepoužil. Pokud chceš něco dražšího, tak dosti dobré myšky jsou od Zowie. Na co si však musíš dávat pozor tak je velikost myšky, pokud teď máš nějakou myš, která ti sedí velikostně, tak si zkus novou vybrat tak, aby na tom byla podobně a to i váhově. Když nebude, tak časem si sice zvykneš, ale ze začátku to bude více utrpení, než progress.

Kludne mozes, ja hravam csko uz skoro 25 rokov (tazko ma tromfnes v tomto;o)) a jedniny vplyv co je badatelny u mna je dpi...samozrejme nie automaticky, cim vyssie tym lepsie len proste niekto ma rad vyssiu citlivost, niekto nizsiu.
Takze mam rad mysky s nastavitelnym dpi, ale to je tam asi vsetko...uz len aby sadla do ruky a to je vsetko.
Pouzivam Asus ROG GX680, je to dobra mys, ale nebudem o nej tvrdit, ze je najlepsia, alebo uzasna.
Mne na nej nic nechyba.

To cos napsal v prvním řádku sedí,to v druhém je tak na bázi teorie protože s levná = nekvalitní provedení,spínače.plasty,guma,mizernej soft jestli nějakej má atd atd,měl sem v ruce pár levnejch od A4Tech (což se považujou za slušný na to kolik stojej) ale určitě se to nedá srovnat s Logitechem třeba jak ergonomicky tak funkčně.

Jakožto hráč, který má na CSGO nahraných přes 5000 hodin bych rád řekl, že je docela jedno, jakou myš si koupíš, pokud bude fungovat tak, jak má. Měl jsem nedávno nějakou myš za 300 co jsem měl jen na chvíli a hrůza... Rychlejší pohyb okamžitě znamenal to, že jsem v csgo udělal 360° otočku a nemohl jsem nic udělat dokud se ta otočka neprovedla. Takže rozhodně nějakou lepší značku. Poté je tu další faktor a to ergonomie. Mně osobně vyhovují větší myši, jelikož mám dost veliké ruce. Pokud máš velké ruce, doporučuji myš Logitech G502 Hero, pokud menší, skočil bych po Logitech G203. S těmito myšmi jsem měl zkušenost, proto je mohu doporučit. Mohl bych ti říct, ať koupíš Razer atd, ale s tím zkušenosti nemám, proto to dělat nebudu.